Draper 63015 (SDPSA150) - Sanding Discs, 150mm, PSA, 240 Grit, (Pack of 10)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
WOSP LMA469-LO - Mercedes Benz W100 / W108 / W111 / W113 / W114 / W115 'Various' 120A Alternator
Worksafe AW20x100 - Auger Wood Drill Ø20 x 100mm
Worksafe AW12x600 - Auger Wood Drill Ø12 x 600mm
Presto 01117-1164 - 11/64" HSCo DIN338 SP/PT JOBBER
Sealey 1153CX/25 - STEEL BALL BEARING
Worksafe AW25x100 - Auger Wood Drill Ø25 x 100mm