Draper 54948 (SDHAL150) - Sanding Discs, 150mm, Hook & Loop, 120 Grit, (Pack of 10)
Recently viewed products
Baridi DH267 - Baridi Slimline Freestanding Dishwasher 45cm Wide 10 Place Settings - Black
Sealey Cp6018v.10 - Housing Cover, Left
Sealey SA630 - Air Ratchet Wrench Mini 1/4"Sq Drive Premier
Draper 63782 (SDPSA305) - Sanding Discs, 305mm, PSA, 120 Grit, (Pack of 5)
Sealey SB0011 - Sanding Belt 30 x 540mm 80Grit Pack of 5
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union