Draper 54888 (SDHAL150) - Sanding Discs, 150mm, Hook & Loop, 80 Grit, (Pack of 10)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
Baridi DH218 - Baridi 8 Bottle Wine Cooler, Thermoelectric, 5-18°C, Touch Control
Sealey FSC14 - Pesticide/Agrochemical Substance Cabinet 900 x 460 x 1800mm