Sealey SB240457 - Sanding Belt 76 x 457mm 240Grit Pack of 5
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Belts
Recently viewed products
Sealey CHARGE112 - Battery Charger 16Amp 12/24V 230V
Sealey Sm1311.43 - Rubber Foot
Sealey AH2R - Air Leader Hose 600mm x Ø8mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union