Draper 09417 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 120 Grit (Pack of 2)
Recently viewed products
Draper 09418 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 180 Grit (Pack of 2)
Draper 36069 (SB436C) - Abrasive Sanding Belts, 100 x 915mm, 60 Grit (Pack of 3)
No image
Dellonda DG242 - Dellonda Deluxe 24" Fire Pit, Fireplace, Outdoor Patio Heater, Decoration Rings, Supplied with Cooking Grill, Safety Screen, Poker & Cover