Draper 09416 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 80 Grit (Pack of 2)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Belts
Recently viewed products
Sealey TKCB652 - Twist Knot Cup Brush 65mm M10 x 1.25mm
Draper 36083 (APT12C) - Aluminium Oxide Sanding Belts, 533 x 75mm, 100 Grit (Pack of 3)
Draper 09417 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 120 Grit (Pack of 2)
Draper 09418 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 180 Grit (Pack of 2)
Draper 36069 (SB436C) - Abrasive Sanding Belts, 100 x 915mm, 60 Grit (Pack of 3)