Sealey FD12540E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø125mm Ø22mm Bore 40Grit
Carry On Shopping
Try these categories
125mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey DRP20 - Work Floor 1600 x 800 x 150mm 2 Drum