Sealey FD11540E10 - 40Grit Flap Discs Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Sealey Ir3000.01 - Wheel, With Brake 100x25x8mm (C/W Bracket)
Sealey AHC5 - Air Hose 5mtr x Ø8mm with 1/4"BSP Unions