Sealey FD1154010 - 40Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Sealey Sa50.V2-18 - Cylinder
Sealey DB050RF - HSS Drill Bit 5mm Pack of 10
Dellonda DG45 - Dellonda BBQ & Plancha Trolley for Outdoor Cooking with Utensil Holder, Black - DG45
Worksafe B1CS - Clay Spade 110 x 500mm - Bosch 11304