Sealey FD1154010 - 40Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Draper 25827 (A6900 Bulk) - 1/2" Male To 1/4" Bsp Male Taper Reducing Union
Sealey AB051SNW - Setscrew, Nut & Washer Assortment 220pc Metric High Tensile M8
Sealey AHC5 - Air Hose 5mtr x Ø8mm with 1/4"BSP Unions