Sealey FD115120E10 - 120Grit Flap Discs Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Sealey SB1.AUX - Aux-In Cable
Sealey TP51 - Water Pump Drill Powered
Sealey AHC20 - Air Hose 20mtr x Ø8mm with 1/4"BSP Unions
Draper 25821 (A2808 Bulk) - 3/8" Taper 1/2" Bore Pcl Male Screw Tailpiece
Sealey BC38243WAY - Brake Tube Connector 3/8" UNF x 24tpi 3-Way Pack of 1
Sealey Ir3000.02 - Wheel, 100x25x8mm (C/W Bracket)