Sealey FD11512010 - 120Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Sealey AHFC5 - Air Hose High Visibility 5mtr x Ø8mm with 1/4"BSP Unions