Sealey FD11512010 - 120Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Sealey S01047.25 - V-Gasket
Draper 25868 (A6899 Packed) - 3/8" Male To 1/4" Male Bsp Taper Reducing Union Pack Of 3
Draper 93360 (APT256) - Aluminium Oxide Flap Wheel, 10 x 60mm, 80 Grit