Sealey FD115MIX - Assorted Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey SM65 - Metal Cutting Bandsaw 150mm 230V with Mitre & Quick Lock Vice