Sealey FD115120E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore 120Grit
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Draper 98454 (W607P/5) - 0.6mm MB15 MIG Torch Tips (Pack of 5)
Sealey FSC15 - CoSHH Substance Cabinet 900 x 460 x 900mm
Sealey SM5 - Metal Cutting Bandsaw 3-Speed 150mm 230V
Sealey SM35CE - Bandsaw 300mm Horizontal Hydraulic Arm
Sealey BTRW - Hazard Warning Barrier Tape 48mm x 50mtr Red/White Non-Adhesive