Sealey FD10080E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø100mm Ø16mm Bore 80Grit
Carry On Shopping
Try these categories
100mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey S0938 - HSS Drill Bit Set 25pc Titanium Coated - Metric
Sealey FG001 - Foam Gun for Expanding Foam Cartridges
Dellonda DH33 - Dellonda Oak Electric Height Adjustable Standing Desk, 1400 x 700mm Dual Motor 100kg
Draper 34570 (3004a) - 3/8" Square Drive 10 - 80 Nm Or 88.5 - 708 In-Lb Ratchet Torque Wrench
Sealey IR1000STV2.11 - Lock nut m8
Sealey SCW2100SBLEM - Medium-Duty Thermoplastic Bolt Hole Castor Wheel with Total Lock Ø100mm - Trade
Sealey Mc401a.13 - Washer (6mm)