Sealey FD10060E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø100mm Ø16mm Bore 60Grit
Carry On Shopping
Try these categories
100mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey Sa141.14 - Pin
Sealey Ir1000st.Sp1 - Main Pole (Upper)
Sealey S701.V3-07 - Pattern Adjustment Valve
Sealey SM1304 - Professional Bandsaw 245mm
Sealey Gsa674.29 - Cap Lock
Sealey SA44 - Air Angle Grinder Ø100mm Heavy-Duty