Worksafe AW22X235 - Auger Wood Drill Ø22 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Presto 021153.2 - 3.20mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN
Presto 021152.4 - 2.40mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN
Worksafe AW20x235 - Auger Wood Drill Ø20 x 235mm
Presto 021152.3 - 2.30mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN
Worksafe AW20x460 - Auger Wood Drill Ø20 x 460mm
Presto 021152.9 - 2.90mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN
Presto 021152.5 - 2.50mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN