Worksafe AW22X235 - Auger Wood Drill Ø22 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Presto 021157.3 - 7.30mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN
Presto 021155.9 - 5.90mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN
Worksafe AW18x460 - Auger Wood Drill Ø18 x 460mm
Presto 021153.4 - 3.40mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN
Draper 72930 (Capr) - Cotton Apron
Sealey Gv180wm.13 - Seal Ring
Presto 021159.2 - 9.20mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT - TiN