Worksafe AW13X235 - Auger Wood Drill Ø13 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Worksafe AW16x100 - Auger Wood Drill Ø16 x 100mm
Presto 644105.00.5 - M5 x 0.5 MF HSS DIENUT MF BS1127
Dellonda DG235 - Dellonda Deluxe 16"(40cm) Ceramic Kamado Style BBQ Grill/Oven/Smoker, Includes Cover, Grid Gripper, Heat Deflector
Sealey Ak458dx.V4-25 - Wheel,fixed (D:177 W:37 B:15)
Presto 6441030.02.0 - M30 x 2.0 MF HSS DIENUT MF BS1127
Worksafe AW14x600 - Auger Wood Drill Ø14 x 600mm
Dellonda DG250 - Dellonda 3 Burner Portable Gas Plancha 7.5kW BBQ Griddle, Stainless Steel, Supplied with Water Resistant Cover & Trolley