Worksafe SDS13X310 - SDS Plus Drill Bit Ø13 x 310mm
Recently viewed products
Sealey DBC500 - Duraboot Stretch CVJ Boot Ø70-91mm
Sealey RT30 - Fully Insulated Terminal 4.7mm Female Red Pack of 100
Worksafe SDS18x250 - SDS Plus Drill Bit Ø18 x 250mm
Worksafe SDS20x450 - SDS Plus Drill Bit Ø20 x 450mm