Worksafe SDS13X160 - SDS Plus Drill Bit Ø13 x 160mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey 600tr/52 - Release Knob Set (Inc 49 & 53)
Sealey 600tr/46 - Cylinder Head
Sealey SFB50 - Flat Wire Brush 50mm with 6mm Shaft