Worksafe SDS11X160 - SDS Plus Drill BitØ11 x 160mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey RE300.V2-K38 - Safety Valve
Sealey Ak4702.06 - Drill Bit 13mm 'Cobalt'
Sealey Ps996.V3-02 - Blow Mould Case
Sealey VS663.03 - Plastic washer m10x1.5
Sealey WC20.02 - Cap (red)
Sealey Smig150.V3-22 - Fan Motor
Sealey AK231 - Magnetic Collector Ø150mm