Worksafe MAX38X370 - SDS MAX Drill Bit Ø38 x 370mm
Recently viewed products
Presto 050006.5200.0 - 6.50mm x 200mm HSS BS328
Presto 0130010.0 - 10.00mm HSS DIN338 QUICK SPRL
Sealey Re97xs10.06 - Quick Coupler
Presto 02000-1164 - 11/64" HSS DIN1897 SP/PT
Presto 05000-532200.0 - 5/32" x 200mm HSS BS328
Sealey BT10 - Blade Terminal 18 x 2.3mm Blue Pack of 100