Worksafe MAX32X920 - SDS MAX Drill Bit Ø32 x 920mm
Recently viewed products
Worksafe SDS16x800 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 800mm
Sealey AK3982.V2-06 - Guide Nozzle 6.4mm
Worksafe SDS25X450 - SDS Plus Drill Bit Ø25 x 450mm
Sealey 314C.05 - Flat Chisel 50 x 360mm