Worksafe MAX25X1320 - SDS MAX Drill Bit Ø25 x 1320mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey Ml500x.V3-06 - Seal Gasket
Sealey Pbs91.V4-26 - Handle Grip
Sealey Sa297.08 - Screw
Sealey SS57V1 - Mandatory Safety Sign - Masks Must Be Worn - Self-Adhesive Vinyl
Presto 300113.56.0 - 3.50mm x 6mm FLT/SH COB ISO SHT SLOT DRILL DIN 327