Worksafe MAX22X920 - SDS MAX Drill Bit Ø22 x 920mm
Recently viewed products
Sealey Ak9128.V2-01 - Punch, Pin 2mm X 115mml
Worksafe SDS22x450 - SDS Plus Drill Bit Ø22 x 450mm
Sealey Cps03.F - Stake Peg (4.6x160)
Sealey Ak9128.V2-03 - Punch, Pin 4mm X 150mml
Worksafe SDS16x1000 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 1000mm