Worksafe MAX20X520 - SDS MAX Drill Bit Ø20 x 520mm
Recently viewed products
Sealey TP6901 - Vacuum Oil & Fluid Extractor Manual 9ltr
Sealey VS2244 - Torque Stick 1/2"Sq Drive 100Nm
Sealey Pt2200.113 - Elastic Pin
Sealey TP6918.01 - Rubber diaphragm (c/w steel plate)
Sealey Cm00510007 - Fish Pin Connection (1/4 X 14)
Sealey S0868.05 - Drill Bit 3mm
Sealey YT15 - Push-On Terminal 6.3mm Male Yellow Pack of 100