Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Bm33.21 - Washer (8mm)
Sealey Fsw70.23 - Wheel Cover
Sealey AC40 - Male Screwed Tail Piece 1/4"BSPT - 1/2" Hose Pack of 5
Sealey OCDE1315 - O-Clip Double Ear Ø13-15mm Pack of 25
Sealey Pc310.20 - Foam Seal
Sealey SB008 - Sanding Belt 30 x 540mm 100Grit Pack of 5