Sealey PTC/115CT - Cutting Disc 115 x 1.6 x 22mm
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey Gdm200fx/017 - Gear 14t 31.9mm Dia X 18.2mm Thick
Sealey BSB13.5 - Blacksmith Bit - Ø13.5 x 160mm
Sealey LED142 - Rechargeable Flexible Under-Bonnet Light 10W COB LED