Sealey PTC/115C50 - Cutting Disc Pack of 50 Ø115 x 3mm 22mm Bore
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey AK433.B - BULB, KRYPTON, 6V, 0.75A
Sealey Sm1311.03 - Side Plate,Top: Includes Part 114
Sealey BN121 - Brake Pipe Nut 12mm x 1mm Male 1/4" Pipe DIN Form Pack of 10
Sealey CBC125 - Brassed Steel Cup Brush 125mm M14
Sealey AK4728 - HSS Cobalt Spot Weld Drill Ø6 x 66mm