Sealey PTCCHV150O - Compounding Foam Head Hook & Loop Ø150 x 25mm Orange/Firm
Carry On Shopping
Try these categories
Buffing & Polishing Heads
Recently viewed products
Sealey SM24/1 - Spray Gun Cleaning Tank 1 Gun Capacity
Sealey Re97xs10.06 - Quick Coupler
Sealey 57m-Handle - Handle For 57m/58m
Sealey SAC3203B3PH - Air Compressor 200L Belt Drive 3hp with Front Control Panel 415V 3ph
Worksafe CTG38 - Core-to-Go Dry Diamond Core Drill Ø38mm x 150mm