Sealey WPS060.V2-43 - O-ring, (Ex: 19.35 In: 12.29 Cs: 3.53)
Carry On Shopping
People who bought this product also bought
Try these categories
Water Pump Spares
Recently viewed products
Draper 41078 (Hsp) - Draper Expert 43mm Hss Bi Metal Holesaw Blade
Sealey WPS060.V2-24 - Rd Head S/T Screw M3.4 X 20
Draper 41081 (Hsp) - Draper Expert 51mm Hss Bi Metal Holesaw Blade
Draper 41087 (Hsp) - Draper Expert 70mm Hss Bi Metal Holesaw Blade
Draper 41090 (Hsp) - Draper Expert 89mm Hss Bi Metal Holesaw Blade
Draper 41093 (Hsp) - Draper Expert 102mm Hss Bi Metal Holesaw Blade
Draper 41095 (Hsp) - Draper Expert 114mm Hss Bi Metal Holesaw Blade