Sealey PTC150MH - DA Dust-Free Multi-Hole Backing Pad for Hook & Loop Discs Ø150mm 5/16"UNF
Carry On Shopping
Try these categories
Hook & Loop Backing Pads
Recently viewed products
Sealey Sa25.V3-26 - Front Plate
Sealey SSP33 - Anti-Slip Gloves Pair
Sealey 3S.6R.V3-03 - Bolt
Sealey 1030CXDK.04 - Bushing
Sealey ML100/B - Bulb H1 100W/12V Quartz Halogen for ML100
Sealey 1050cxle.26 - Cover Plate
Worksafe SDS30x450 - SDS Plus Drill Bit Ø30 x 450mm