Sealey PTC115VA516 - Hook & Loop Backing Pad Ø115mm 5/16"UNF
Carry On Shopping
Try these categories
Hook & Loop Backing Pads
Recently viewed products
Sealey YAJ15-30.75 - Bushing
Sealey Sdast.10 - Upright Frame
Sealey 9309/10 - Cup Mask FFP1 - Pack of 10
Sealey SB974.V3-23- Sanding Gun
Sealey MK63 - Masking Paper Dispenser - 2 x 300mm & 2 x 450mm Tree