Draper 64265 (SDHALG150) - Gold Sanding Discs with Hook & Loop, 150mm, 320 Grit (Pack of 10)
Recently viewed products
Sealey Ak3984.01-02 - Nose Piece + Riveting Bar (M8)
Sealey VMA915.12 - Seal ring
Sealey SS1275 - HT Setscrew M12 x 75mm DIN 933 - 8.8 Zinc Pack of 25
Sealey AK2737 - Universal Joint & Socket Adaptor Set 7pc 1/4", 3/8" & 1/2"Sq Drive
Sealey SB973.V3-15 - Gloves (Pair)
Sealey SS1240 - HT Setscrew M12 x 40mm DIN 933 - 8.8 Zinc Pack of 25
Sealey Dh03.V2-06 - Thin Washer (34x1.5x22mm)