Draper 61821 (SDMSH150) - Mesh Sanding Discs, 150mm, 120 Grit (Pack of 10)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
Sealey Sm1311.74 - Belt Wheel
Sealey FWB14 - Flat Wood Bit Ø14mm x 152mm
Sealey Sa20/S-13 - Cap
Sealey SM56/SB120 - Sanding Belt 120Grit 100 x 1000mm
Draper 56361 (ID710D) - Impact Drill, 710W