Draper 60505 (SDMSH125) - Mesh Sanding Discs, 125mm, 240 Grit (Pack of 10)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Sealey MS380 - Motorcycle Tyre Lever with Plastic Moulding 380mm
Sealey SA35/B120G - Sanding Belt 120Grit 10 x 330mm Pack of 5
Draper 83861 (SD6C) - Aluminium Oxide Sanding Discs, 150mm, 60 Grit (Pack of 5)
Sealey SX136 - Impact Socket Hub Nut 36mm 1/2"Sq Drive - Fiat 500, Ford Ka