Draper 60164 (SDMSH125) - Mesh Sanding Discs, 125mm, 80 Grit (Pack of 10)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
Sealey SX0421 - Alloy Wheel Impact Socket 1/2"Sq Drive - 21mm Star Profile for Hyundai
Sealey MCB003 - Micro Carbide Burr Cylinder with End Cutter 3mm Pack of 3