Draper 58111 (SDHALG125) - Gold Sanding Discs with Hook & Loop, 125mm, 120 Grit (Pack of 10)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
Siegen S0648 - WallDrive® Socket 10mm 1/2"Sq Drive
Presto 641208N-1316 - No8 UNC x13/16"O/D HSS DIE
Sealey Gsa6006.41 - O-Ring
Sealey Fsw70.37 - Wheel Shaft
Siegen S0653 - WallDrive® Socket 15mm 1/2"Sq Drive