Draper 56182 (SDHAL180) - Sanding Discs, 180mm, Hook & Loop, 240 Grit, (Pack of 10)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
Sealey AH2R - Air Leader Hose 600mm x Ø8mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades
Draper 55671 (38 11 200 SB) - Knipex 38 11 200 SBE Mechanic's Pliers, 200mm