Draper 55204 (SDHAL180) - Sanding Discs, 180mm, Hook & Loop, 80 Grit, (Pack of 10)
Recently viewed products
Sealey DFSK01 - Dust-Free Sanding Kit
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Draper 56180 (SDHAL180) - Sanding Discs, 180mm, Hook & Loop, 120 Grit, (Pack of 10)
Sealey PC380M - Vacuum Cleaner Industrial Dust-Free Wet/Dry 38L 1500W/230V Stainless Steel Drum M Class Filtration