Draper 54948 (SDHAL150) - Sanding Discs, 150mm, Hook & Loop, 120 Grit, (Pack of 10)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
Draper 55204 (SDHAL180) - Sanding Discs, 180mm, Hook & Loop, 80 Grit, (Pack of 10)
Sealey DFSK01 - Dust-Free Sanding Kit
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Draper 56180 (SDHAL180) - Sanding Discs, 180mm, Hook & Loop, 120 Grit, (Pack of 10)
Sealey PC380M - Vacuum Cleaner Industrial Dust-Free Wet/Dry 38L 1500W/230V Stainless Steel Drum M Class Filtration
Sealey PC380M110V - Vacuum Cleaner Industrial Dust-Free Wet/Dry 38L 1100W/110V Stainless Steel Drum M Class Filtration
Draper 54991 (SDHAL150) - Sanding Discs, 150mm, Hook & Loop, 240 Grit, (Pack of 10)