Draper 09418 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 180 Grit (Pack of 2)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Belts
Recently viewed products
Draper 36083 (APT12C) - Aluminium Oxide Sanding Belts, 533 x 75mm, 100 Grit (Pack of 3)
Dellonda DG283 - Dellonda Charcoal Grill BBQ Smoker and Trolley with 2 Side Shelves - Black
Sealey PC310 - Valet Machine Wet & Dry with Accessories 20ltr 1250W/230V
Sealey GTSG013 - Hand Garden Knife with Soft Grip Handle & Stainless Steel Blade, 330mm
Sealey VMA915 - Valet Machine Wet & Dry 30ltr Stainless Bin
Worksafe AW10x460 - Auger Wood Drill Ø10 x 460mm