Draper 09416 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 80 Grit (Pack of 2)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Belts
Recently viewed products
Dellonda DG232 - Dellonda 2 Burner Portable Gas Plancha 5kW BBQ Griddle, Includes PVC Cover, Stainless Steel
Armorgard GGC9 - Gorilla Gas Cage 1800x1800×1800, Bolt-together Gas Cage
Worksafe AW10x600 - Auger Wood Drill Ø10 x 600mm
Worksafe AW10x235 - Auger Wood Drill Ø10 x 235mm