Sealey FD125120E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø125mm Ø22mm Bore 120Grit
Carry On Shopping
Try these categories
125mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey Cp6018v.05-10 - Ball Bearing
Sealey Sa50.V2-19 - O-Ring (D2.5x1.5)
Sealey AHFC5 - Air Hose High Visibility 5mtr x Ø8mm with 1/4"BSP Unions