Sealey FD115120E10 - 120Grit Flap Discs Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Presto 011112.8 - 2.80mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 011114.1 - 4.10mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Sealey Tb-37e12/125 - Wheel, 125x50x13, With Brake
Presto 011112.7 - 2.70mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Sealey SM3002ST - Stand for SM3002, SM2502, SM2503
Presto 011113.2 - 3.20mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 011117.3 - 7.30mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT