Sealey FD11512010 - 120Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Presto 011114.2 - 4.20mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 011114.4 - 4.40mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 011114.7 - 4.70mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 011117.2 - 7.20mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 011114.0 - 4.00mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 011112.2 - 2.20mm SS HSCo DIN338 DRILL - DIN1412C SPLIT POINT