Sealey FD11580E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore 80Grit
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Siegen S0584 - WallDrive® Socket 17mm 3/8"Sq Drive