Sealey FD11560E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore 60Grit
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Draper 22266 (Ss2c1p) - 3 Piece Scutch Set For 22441 Scutch Holding Chisel
Sealey Gdm790br/50 - Label
Worksafe 9812XXL - Hi-Vis Orange Waistcoat (Site and Road Use) - XXLarge
Sealey NPY50 - Number Plate Screw & Flip Cap Ø4.2 x 19mm Yellow Pack of 50
Sealey DB115CB - HSS Cobalt Drill Bit 11.5mm Pack of 5
Sealey Sa6002.V3-09 - Hammer Dog
Sealey FD11560 - Flap Disc Zirconium Ø115mm 22mm Bore 60Grit